wakacje2017'

Utrudnienia w ruchu

Komunikat I

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z budową ulicy Krzywólka w Suwałkach nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Planowany termin rozpoczęcia prac: 01.08.2017 r.

Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.


Komunikat II

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że od dnia 29 maja 2017 r. wystąpią utrudnienia w ruchu pieszo-rowerowym związane z robotami remontowymi chodnika na ul. Gen. J. Dwernickiego (na odcinku od wjazdu na osiedle J. Korczaka do zatoki autobusowej) w Suwałkach.

Prosimy o dostosowanie się do wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu. Za utrudnienia z góry przepraszamy.


Komunikat III

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje o utrudnieniach w ruchu pieszym związanych z robotami remontowymi chodnika na ul. Kawaleryjskiej na odcinku od ul. M. Buczka do ul. Zastawie w Suwałkach.

Prosimy o dostosowanie się do wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.


Komunikat IV

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z budową sieci ciepłowniczej wysokoparametrowej z siecią monitoringu na ul. Ciesielskiej w Suwałkach w dniu 22 maja 2017 r. nastąpi całkowite zamknięcie ww. ulicy na wysokości posesji nr 7 w Suwałkach.

Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania.


Komunikat V

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z budową ul. H. Kołłątaja i ul. Miodowej w Suwałkach nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ww. ulicach od dnia 26.04.2017 r.

Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania.


Komunikat VI

Utrudnienia w ruchu – obwodnica Suwałk (na dzień 6 lipca 2017r.)

6 lipca 2017r.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z realizacją inwestycji ,,Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – odcinek A i odcinek B” nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drodze powiatowej nr 1134B Suwałki – Potasznia w Suwałkach od dnia 06.07.2017 r.

Ruch pojazdów odbywać się będzie wyznaczoną tymczasową drogą objazdową. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.

16 czerwca 2017r.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z realizacją inwestycji „Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – odcinek A i Odcinek B” od dnia 19.06.2017 r. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Filipowskiej (dawnej ul. 23 Października) poza obszarem zabudowanym w Suwałkach.

Ruch pojazdów odbywać się będzie wyznaczoną tymczasową drogą objazdową.

Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.

24 maja 2017 r.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z realizacją inwestycji ,,Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – odcinek A i Odcinek B” nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Reja w Suwałkach od dnia 24.05.2017r.

Ruch pojazdów odbywać się będzie wyznaczoną tymczasową drogą objazdową. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania.

16 maja 2017 r.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z realizacją inwestycji ,,Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – odcinek A i Odcinek B” nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Pułaskiego w Suwałkach od dnia 18.05.2017 r.

Ruch pojazdów odbywać się będzie wyznaczoną tymczasową drogą objazdową. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania.

3 kwietnia 2017r.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z budową obiektu WE10 przy realizacji inwestycji „Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – odcinek A i Odcinek B” nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drodze powiatowej nr 1142B  (droga na Białą Wodę) w Suwałkach od dnia 05.04.2017 r.

W związku z powyższym nastąpi zamknięcie ww. odcinka drogi w obrębie budowy obiektu WE10.

29 marca 2017r.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z pracami przygotowawczymi przy realizacji inwestycji „Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – odcinek A i Odcinek B” nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drodze krajowej nr 8 – ul. Pułaskiego w Suwałkach od dnia 30.03.2017 r.

W związku z powyższym wystąpi m.in. połówkowe zajęcie jezdni, a odbywający się ruch wahadłowy będzie kierowany ręcznie.

23 lutego 2017r.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z pracami związanymi z wycinką drzew i krzewów oraz wyjazdem z placu budowy pojazdów ciężarowych przy realizacji projektu „Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – odcinek A i Odcinek B” nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 655 – ul. Reja w Suwałkach od dnia 23.02.2017 r.

15 lutego 2017r.

W związku z wprowadzoną w dniu 10.02.2017 r. tymczasową organizacją ruchu drogowego pn. „Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – odcinek A i Odcinek B”,Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje o utrudnieniach związanych z wykonywaniem prac związanych z wycinką drzew i krzewów oraz wyjazdem z placu budowy pojazdów ciężarowych:

  • droga powiatowa nr 1134B Suwałki – Potasznia – Okrągłe – Jeleniewo;
  • droga powiatowa nr 1142B Suwałki od drogi 1134B – Biała Woda – Żywa Woda – do drogi nr 1134B – od dnia 15.02.2017 r.;
  • droga wojewódzka nr 652 Suwałki – Kowale Oleckie ( ul. 23 Października) – od dnia 21.02.2017 r.;
  • droga krajowa nr 8 (ul. Pułaskiego) – od dnia 17.02.2017 r.

10 lutego 2017r.

W związku z wprowadzoną w dniu 10.02.2017 r. tymczasową organizacją ruchu drogowego pn. „Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – odcinek A i Odcinek B”, Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje o utrudnieniach związanych z wykonywaniem prac związanych z wycinką drzew i krzewów oraz wyjazdem z placu budowy pojazdów ciężarowych na ul. Szwajcaria oraz ul. Krzywólka w Suwałkach.

Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania w każdym z wymienionych utrudnień.

Profil na Facebooku    Profil na Youtube