ankieta-pomysl-na-suwalki'

Amazonki wspierają panie

Dodano: 5 września 2017

Suwalskie Stowarzyszenie Amazonka zaprasza panie w trakcie lub po leczeniu raka piersi na gimnastykę rehabilitacyjną, a także na spotkania z fizjoterapeutą i z psychologiem. Zajęcia są bezpłatne i współfinansowane przez Miasto Suwałki oraz Urząd Marszałkowski w Białymstoku.  Zajęcia fitness odbywają się w każdy wtorek o godz. 19.00 w klubie Guarana Fitness, przy ul. Dmowskiego 2. Gimnastyka rehabilitacyjna grupowa odbywa się w każdy czwartek o godz. 18.40 w małej hali OSIR przy ul. Wojska Polskiego 2, I piętro.
Na spotkanie z fizjoterapeutą na temat zapobiegania i leczenia obrzęku limfatycznego można przyjść w środę, 6 września o godz. 17.00 do Centrum Trójki, przy ul. Kościuszki 71. Spotkania z psychologiem odbywają się w wybrane środy we wrześniu, październiku i listopadzie o godz. 17.00 w Centrum Trójki, przy ul. Kościuszki 71. W każdą środę w godz. 16.30–17.30 w Centrum Trójki dyżurują natomiast członkinie Suwalskiego Stowarzyszenia Amazonka, informując zainteresowanych o aktualnych działaniach (sala na I piętrze).

Organizatorki zachęcają także do zapoznania się z posiadanymi przez stowarzyszenie wydawnictwami edukacyjnymi, poradnikami dotyczącymi postępowania w przypadku zachorowania na raka piersi. Zapisy i szczegóły pod numerami telefonów: 691845258 lub 512077617.

Kategoria: Organizacje pozarządowe