„Bon na szkolenie” – rusza rejestracja do projekt za 30 mln zł

Dodano: 1 grudnia 2017

Od 1 grudnia można już rejestrować się do projektu pn. „Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego”. Projekt skierowany jest do osób dorosłych, a w ramach jego realizacji uczestnicy otrzymają tzw. „Bony na szkolenie”, w ramach których będą mogli uczestniczyć, m.in. w kwalifikacyjnych kursach zawodowych, kursach umiejętności zawodowych, studiach podyplomowych, szkoleniach i kursach uzupełniających lub podwyższających umiejętności.

– Ruszamy dziś z właściwą realizacją tego projektu. Były duże oczekiwania, dużo pytań, dużo telefonów. Rozpoczynamy – powiedział dziś w trakcie krótkiej konferencji prasowej w suwalskim Urzędzie Miejskim Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową http://www.bonnaszkolenie.pl/

Tam też znajdują się wszystkie szczegóły dot. projektu.

W lipcu br. zakończył się proces negocjacyjny dotyczący dofinansowania projektu zintegrowanego pn. „Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego” złożonego do konkursu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Projekt został wybrany do dofinansowania na łączną kwotę 27.599.897,13 zł (całkowita wartość projektu: 30.666.552,40 zł).

Liderem projektu jest Miasto Suwałki, a Partnerami projektu są: Powiat Suwalski, Powiat Sejneński, Powiat Augustowski, Powiat Moniecki, Powiat Grajewski, Stowarzyszenie „Euroregion Niemen”

Termin realizacji projektu: 01.07.2017 – 30.06.2020

Kategoria: Aktualności, Gospodarcze, Miejskie, Społeczne