ankieta-pomysl-na-suwalki'

CHINA (Henan) – POLAND Trade & Investment Seminar

Dodano: 31 lipca 2017

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w CHINA (Henan) – POLAND Trade & Investment Seminar, które odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2017 r. w godz. 9:00 – 13:30 w hotelu InterContinental w Warszawie (ul. Emilii Plater 49) z okazji wizyty delegacji z prowincji Henan w Polsce.

CHINA (Henan) – POLAND Trade & Investment Seminar to wydarzenie, które stanowi okazję nie tylko do zapoznania się z chińską prowincją Henan ale także do nawiązania kontaktów biznesowych i wieloletniej współpracy z chińskimi firmami z branży spożywczej, lotniczej, motoryzacyjnej, elektronicznej, budowlanej oraz wielu innych.

Udział w seminarium potwierdziło 37 największych chińskich firm z prowincji Henan zainteresowanych nawiązaniem współpracy z polskimi partnerami (lista i agenda seminarium w załączeniu).

Chińskie firmy poszukują w Polsce możliwości nawiązania współpracy handlowej, technicznej oraz inwestycyjnej.

Firmy zainteresowane udziałem w seminarium oraz spotkaniach B2B proszone są o rejestrację za pomocą formularza elektronicznego pod adresem: http://www.gochina.gov.pl/China_Poland_Trade_and_Investment_Seminar

Agenda

Opisy firm

Kategoria: Aktualności, Gospodarcze, Miejskie