Do 100 000 zł dla przedsiębiorców – seminarium

Dodano: 16 maja 2017

Na spotkanie w sprawie projektu „Granty na badania i innowacje” zaprasza Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. W wydarzeniu mogą wziąć udział przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą i planujący jej rozwój na terenie województwa podlaskiego.

Celem spotkania jest zaprezentowanie zasad naboru wniosków o powierzenie grantu – omówienie kto może się ubiegać o grant oraz na co, ile i jak można pozyskać. Kwota dofinansowania może wynosić nawet do 100 000 złotych, które można przeznaczyć na audyt technologiczny, zakup usług badawczych i nabycie licencji oraz na nabycie wyników prac B+R. Poziom dofinansowania pojedynczego przedsięwzięcia może wynieść od 70 do 85% wydatków kwalifikowanych.

Granty mogą być powierzone na realizację przedsięwzięć w sektorach gospodarki zaliczanych do inteligentnych specjalizacji krajowych oraz województwa podlaskiego (m.in. przemysł rolno – spożywczy, przemysł metalowo – maszynowy, sektor medyczny, ekoinnowacje, nauki o środowisku).

Spotkanie poprowadzą pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego – merytoryczny personel projektu „Granty na badania i innowacje”. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek – 25 maja w Hotelu Logos w Suwałkach. Szczegółowy program seminarium oraz rejestracja na stronie internetowej.

Rejestracja trwa do 23 maja.

Kategoria: Aktualności, Miejskie