Głosowanie na nazwę hali sportowo – widowiskowej

Dodano: 21 kwietnia 2017

153 zgłoszenia do ogłoszonego przez Urząd Miejski konkursu na nazwę hali sportowo – widowiskowej planowanej do budowy przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Pomysłowość i kreatywność osób biorących udział w konkursie przerosła wszelkie oczekiwania. Na pomysły zgłoszone przez Suwalczan można głosować od 21 kwietnia do 28 kwietnia do godz. 12.00. Wyniki głosowania poznamy po zakończeniu sondy, a jej zwycięzca wygra nagrodę główną czyli 1000 zł.  

Ogłoszony konkurs ma związek z wciąż trwającymi pracami projektowymi hali sportowo – widowiskowej przy ul. Zarzecze w Suwałkach. Firma RESTUDIO Spółka z o.o., która na zlecenie Miasta Suwałki projektuje obiekt zasugerowała, że na tym etapie prac projektowych dobrze byłoby określić nazwę hali co pozwoli wkomponować jej nazwę w elewację oraz zaproponować detale projektowe i wizualne spójne dla całego budynku.

Podobna sytuacja miała miejsce chociażby w przypadku siedziby Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Jana Pawła II. Elementy logo SOK znajdują się m.in. w drzwiach wejściowych do budynku.

Dlatego też postanowiono, że nazwę hali sportowo – widowiskowej wybiorą sami mieszkańcy poprzez zgłoszenia, a później głosowanie.

Głosować można poniżej.

 

 

This poll is closed! Poll activity:
Start date 21-04-2017 07:30:39
End date 05-05-2017 12:00:02
Poll Results:
Jak powinna nazywać się hala sportowo - widowiskowa planowana do budowy przy ulicy Zarzecze w Suwałkach?

Kategoria: Aktualności, Miejskie, Sport