Głosuj na ,,Podwórko talentów”

Dodano: 13 czerwca 2017

Dwie suwalskie placówki zakwalifikowały się do finału walki o “Podwórko talentów” – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1. Obie placówki musiały przygotować filmy, dzięki którym komisja organizatora wybrała je do ścisłego finału. Stawką jest plac zabaw, który placówki mogą otrzymać całkiem bezpłatnie. Aby znaleźć się wśród 20 placówek nagradzanych podwórkiem należy pokonać pozostałych kandydatów, czyli zdobyć więcej głosów niż inni. Głosowanie odbywa się do końca lipca. Każdy może oddać głos codziennie, po wcześniejszym (jednorazowym) zarejestrowaniu się.

Podwórko Talentów NIVEA podzielone jest na część dla naukowców, sportowców i artystów. Wyposażone w planetarium z rozrysowanym układem gwiazd, układem słonecznym, gwiezdnymi konstelacjami i mapą ziemi. Sport to urządzenie do balansowania, trampolina, huśtawka typu bocianie gniazdo, plansze do gry, miarka do skoków w dal i kubik do wspinaczki. Kącik dla artystów to bębny, makieta do zabawy w teatr oraz tuba do rozmawiania.

Dzięki głosom suwalczan możemy sprawić dzieciom wiele radości. Zachęcamy do rejestracji i głosowania na Szkołę Podstawową nr 6 pod adresem http://podworko.nivea.pl/lokalizacja/74-suwalki , oraz SOSW nr 1 http://podworko.nivea.pl/lokalizacja/320-suwalki

Kategoria: Aktualności, Miejskie