I Konkurs Wiedzy o Samorządzie

Dodano: 13 marca 2017

I Konkurs Wiedzy o Samorządzie zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miejską w Suwałkach za nami! Jak podkreślają organizatorzy przeprowadzenie takiego wydarzenia to wspaniałe doświadczenie, ale i dużo pracy. W podsumowaniu konkursu wzięli udział: Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk oraz Zdzisław Przełomiec Przewodniczący Rady Miejskiej w Suwałkach.Serdecznie gratulujemy zwycięzcom:
I miejsce – Izabela Borkowska – III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach i Mateusz Juszkiewicz – I LO im. M. Konopnickiej w Suwałkach.
II miejsce – Paulina Daniłowicz i Aleksandra Daniłowicz – I LO im. M. Konopnickiej w Suwałkach
III miejsce – Piotr Sokół oraz Bartosz Staśkiewicz – Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach, ZST Suwałki.
Mamy nadzieję, że zdobytą wiedzę o samorządzie terytorialnym oraz przede wszystkim samorządzie uczniowskim wykorzystacie w praktyce. W finale zadaliśmy ponad 120 pytań. Wygrana para zwyciężyła najmniejszą możliwą różnicą 1 punktu. Taki wynik świadczy o wysokim poziomie konkursu.

– Dziękujemy Panu Prezydentowi Miasta Suwałk oraz Pani Rektor PWSZ w Suwałkach za objęcie naszego konkursu Honorowym Patronatem. To dla nas ogromny zaszczyt- informuje Piotr Wasilewski Przewodniczący MRM.

Bardziej szczegółowe wyniki i wnioski z konkursu przedstawione zostaną podczas spotkania we wtorek (14 marca) o godz.15.00 w sali nr 146 Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

Kategoria: Aktualności, Miejskie