I warsztaty z BizneSÓWEK 2018

Dodano: 14 maja 2018

Być konsekwentnym w działaniu, mieć marzenia, przekuwać porażki w sukcesy i wierzyć w to, co się robi – to determinanty, które zdaniem osób biorących udział w I warsztatach BizneSÓWKI 2018- umożliwiają przyciąganie sukcesu, nie tylko na polu zawodowym, ale również w życiu osobistym. 

O tym i o innych wartościach rozmawiano dziś w suwalskim Parku Naukowo – Technologicznym  w ramach konkursu BizneSÓWKI 2018, na których Henryk Owsiejew oraz Bronisław Woźnialis zdradzili tajniki receptur skutecznego prowadzenia biznesu.

Praktycznego charakteru warsztatom nadał Marek Okrągły z suwalskiego Parku Naukowo-Technologicznego, który wskazał istotne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy zakładaniu i prowadzeniu biznesu, a Jan Romańczuk w swojej prelekcji nt Wystąpień Publicznych wskazał istotę komunikacji niewerbalnej oraz podkreślił wagę głosu, mimiki, postawy i gestykulacji, które odgrywają znaczącą rolę w kontaktach międzyludzkich, zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej.

Tak było dziś, a na kolejne warsztaty PNT zaprasza już w najbliższy piątek, 18 maja. Podczas spotkania ponownie poznacie interesujących przedsiębiorców, którzy z sukcesami prowadzą swój biznes w Suwałkach.  Będą kontynuowane warsztaty z wystąpień publicznych.

Tym, którzy nie zdążyli jeszcze zgłosić swojego udziału w konkursie drużynowym w ramach Festiwalu Wiedzy lub nie przesłali swojego pomysłu biznesowego podpowiadamy, że termin zamykamy 25 maja. Nagrody jak zwykle atrakcyjne, więc zapraszamy do udziału. Szczegóły na stronach internetowych Parku Naukowo – Technologicznego Polska – Wschód w Suwałkach.

Kategoria: Aktualności, Gospodarcze, Miejskie