I Wystawa Psów Nierasowych

Dodano: 20 września 2017

Dużym powodzeniem cieszyła się pierwsza wystawa psów nierasowych, zorganizowana przez Fundację Zwierzęta Niczyje w sobotę, 16 września w parku Konstytucji 3 Maja. Wydarzeniu patronował Prezydent Miasta Suwałk.  

Sobotnie popołudnie w parku wypełniło radosne szczekanie i merdanie. Do konkursów, przygotowanych przez Fundację i zaprzyjaźnionych miłośników zwierząt stanęły 32 psy. Rywalizowały w pięciu kategoriach: najkrótsze łapki; pies, który zna najwięcej sztuczek; najweselszy pyszczek; nagroda publiczności oraz wzruszająca historia przyjaźni. Historie naprawdę poruszały, jurorom, prowadzącym i przybyłym nieraz szkliły się oczy.

Wystawa zintegrowała mieszkańców, psy bawiły się i  socjalizowały, a opiekunowie mogli porozmawiać i spędzić miło czas przy dźwiękach zespołu KEYS.

Wydarzenie było również promocją adopcji. A każdy właściciel kundelka mógł poczuć się dumny, że ma tak nietuzinkowego psa.

Fundacja Zwierzęta Niczyje dziękuje za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia sponsorom: Dolinie Noteci, Baylabel, Katusze – studio tatuażu, Upgrade – studio tańca i fitness, Level up – wyższy poziom masażu oraz Annie Godnicz-Kacprzyk, zoopsychologowi, a także weterynarz Marcie Jasińskiej. 

Miasto Suwałki zapewniło zaś bezpłatne czipowanie psów.

Kategoria: Organizacje pozarządowe