Aktualności

- -

SARSA, Mrozu, Dawid Kwiatkowski, Paweł Domagała, Czerwone Gitary, Kortez, Varius Manx, to tylko część gwiazd, z którymi wspólnie będziemy bawić się w Suwałkach w tym roku.
 
Dziś (16 marca br.) w trakcie śniadania prasowego zorganizowanego w Kawiarence Artystycznej poznaliśmy kalendarz wydarzeń zaplanowanych na 2023 rok. Prezentacji kalendarza dokonali Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz, zastępca Prezydenta Miasta Suwałk Roman Rynkowski oraz Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Agnieszka Małka.
 
Przed nami topowe i dobrze już nam znane wydarzenia, świetne koncerty, imprezy sportowe i ogrom mniejszych wydarzeń, spotkań, wystaw.
 
- Mimo, iż rok 2023 jest i będzie bardzo ciężki pod względem finansowym, udało nam się zaplanować wiele ciekawych wydarzeń i koncertów. Zmieniamy formułę niektórych wydarzeń, trochę eksperymentujemy, ale finalnie liczymy, że przygotowana oferta zaspokoi potrzeby mieszkańców naszego miasta. W tym miejscu chciałbym podziękować naszym partnerom, sponsorom naszych wydarzeń, bez których nie bylibyśmy w stanie zaplanować i zrealizować tych wydarzeń – powiedział Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz.
 
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, w której znajdziecie Państwo część zaplanowanych wydarzeń.

Zachęcamy do śledzenia kalendarza imprez na stronie www.um.suwalki.pl, gdzie znajdziecie Państwo zawsze aktualne informacje odnośnie wydarzeń organizowanych w mieście.


16
Marzec