Rodzinny Piknik Siatkarzy

Dodano: 15 maja 2017

Piątkowe popołudnie siatkarze suwalskiej drużyny MKS Ślepsk Suwałki spędzili wraz ze sponsorami, kibicami i sympatykami klubu na Rodzinnym Pikniku. Spotkanie rozpoczęło się od plenerowej konferencji, w której uczestniczył Prezydent Miasta Czesław Renkiewicz, Prezes klubu Wojciech Winnik, trener Dmitrij Skoryy i kapitan Adrian Hunek. Prezydent podziękował zawodnikom zdobycia tytułu Wicemistrza I Ligi Męskiej Piłki Siatkowej i życzył dalszych sukcesów.

Tegoroczne osiągnięcie jest największym osiągnięciem nie tylko w historii klubu i Suwałk, ale również w województwie podlaskim. Mam nadzieję, że planowana budowa hali przyczyni się do wejścia drużyny do PlusLigi i sięgnięcia po jeszcze większe sukcesy – podsumował Czesław Renkiewicz.

W imieniu władz klubu, Prezes Wojciech Winnik, podziękował za wsparcie władzom miasta, sponsorom i kibicom. Krótko podsumował sezon pod względem sportowym, ale również zwrócił uwagę, na wiele innych akcji społeczno-charytatywnych podejmowanych przez klub.

Bez Was ten sukces nie byłby możliwy do osiągnięcia. Cały czas czujemy Wasze wsparcie i to napędza nas do dalszego działania. Moim marzeniem jest wejście do PlusLigi i jako klub będziemy dążyć do tego celu – powiedział W. Winnik.

Dariusz Jaworowski, prezes Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej oraz członek Polskiego Związku Piłki Siatkowej w imieniu władz wręczył honorowe odznaki zawodnikom i działaczom klubu: złote – Krzysztofowi Andrzejewskiemu i Łukaszowi Rudzewiczowi, srebrne – Dmitrijowi Skoryy, Mateuszowi Kuśmierz, Kamilowi Skrzypkowskiemu, Adrianowi Hunek, Beacie Harasimowicz i Marcie Buraczewskiej.

Po zakończonej konferencji zawodnicy, działacze, sponsorzy i kibice zrobili wspólne pamiątkowe zdjęcie, a następnie wzięli udział w grach i zabawach prowadzonych przez zawodników klubu.

 

 

Kategoria: Aktualności, Miejskie, Sport