Rusza kolejna edycja TechKlubów

Dodano: 6 października 2017

W 16 miastach w całej Polsce, w tym w Suwałkach, rusza kolejna edycja TechKlubów. Tym razem odbywać się będzie pod hasłem “Internetowe Rewolucje” a partnerem merytorycznym przedsięwzięcia będzie Google. Pierwsze suwalskie spotkanie zaplanowano na piątek, 13 października, o godz. 16 w Centrum Trójki, przy ul. Kościuszki 71.  

Na pierwszym spotkaniu doradcy Internetowych Rewolucji pomogą przedstawicielom organizacji przeanalizować obecność organizacji w sieci oraz podpowiedzą, w jaki sposób skuteczniej docierać do
odbiorców i jakich narzędzi do tego używać.

Szczegóły i zapisy TUTAJ

Podczas kolejnych TechKlubów będzie można dowiedzieć się jak poprawić widoczność organizacji w internecie, jak zoptymalizować stronę pod kątem urządzeń mobilnych, jak korzystać z Google Analytics, jak komunikować się w mediach społecznościowych. Poruszonych zostanie także wiele innych tematów związanych z produktami Google i budowaniem profesjonalnego wizerunku w Internecie. TechKluby to także znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości i poszerzenia zakresu funkcjonowania sieci.

Podczas nowej edycji TechKlubów położony zostanie jeszcze większy nacisk na sieciowanie i wymianę wiedzy – tak, żeby w rezultacie bardziej usprawnić funkcjonowanie osób zaangażowanych w działania trzeciego sektora.

TechKluby będą odbywały się co dwa miesiące. 

TechKluby działają od 2014 roku. Są przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanym przez specjalistów z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Idea
TechKlubów powstała w Stanach Zjednoczonych. Partnerami poprzednich edycji były m.in firmy: Microsoft, Intel, Nokia oraz DELab.

 

Wszystkie informacje na temat spotkań znajdują się na stronie internetowej programu Sektor 3.0 w zakładce TechKluby.

 

Kategoria: Organizacje pozarządowe