Spotkanie z siatkarzami Ślepska Suwałki

Dodano: 3 sierpnia 2017

Siatkarze Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Suwałki spotkali się w czwartek w Urzędzie Miejskim z Prezydentem Miasta Czesławem Renkiewiczem.

Prezes klubu, Wojciech Winnik, przedstawił sztab trenerski, do którego w tym sezonie dołączyły dwie nowe osoby: Wojciech Śliwowski – trener mentalny i Andrzej Sawicki – trener przygotowania fizycznego. Prezes opowiedział też o planach na tegoroczny sezon i przygotowaniach do wejścia do PlusLigi. Nowych zawodników przedstawił natomiast trener Dima Skoryy, który postawił na młodych, ambitnych siatkarzy, chcących rozwijać swoje umiejętności.

 – Połączenie doświadczenia z młodością zawsze się sprawdzało. Tak będzie i tym razem. Mam nadzieję, że stworzymy dobry zespół – tłumaczył.

O wsparciu klubu przez miasto mówił Prezydent Suwałk. Czesław Renkiewicz zapewnił, że nowa hala sportowo-widowiskowa przy ul. Zarzecze 26, dostosowana do potrzeb rozgrywek plusligowych, zostanie oddana do użytku na początku 2019 roku.

Niezwykle istotne jest dobre zaplecze sportowe i ta hala taka właśnie będzie. Teraz trzeba przygotować zespół i pozyskać sponsorów, którzy będą wspierać klub w dążeniu do realizacji zamierzonych celów – mówił Prezydent.

W spotkaniu uczestniczył także Michał Wiszniewski, przedstawiciel i zarazem dyrektor głównego sponsora klubu – Stoczni Jachtowej Ślepsk Augustów, który będzie dalej wspierał klub.

 

Kategoria: Aktualności, Miejskie, Sport