Działo się w Suwałkach
Data: 10.09.2025 17:00
Miejsce: Muzeum im. Marii Konopnickiej
Augustowsko-Suwalskie Towarzystwo Naukowe i Muzeum Okręgowe w Suwałkach zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu "Działo się w Suwałkach."
Tym razem naszym gościem będzie Grażyna Serafin – nauczycielka, pomysłodawczyni wielu działań oraz autorka książek popularyzujących miłość do Suwałk wśród dzieci

