Działo się w Suwałkach

Data: 10.09.2025 17:00

Miejsce: Muzeum im. Marii Konopnickiej

Augustowsko-Suwalskie Towarzystwo Naukowe i Muzeum Okręgowe w Suwałkach zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu "Działo się w Suwałkach."

Tym razem naszym gościem będzie Grażyna Serafin – nauczycielka, pomysłodawczyni wielu działań oraz autorka książek popularyzujących miłość do Suwałk wśród dzieci