ankieta-pomysl-na-suwalki'

Zapraszamy po karmniki dla ptaków

Dodano: 16 grudnia 2016

karmnikiW najbliższą środę (21 grudnia), o godzinie 8.00 w sali 26 suwalskiego Urzędu Miejskiego, będą rozdawane karmniki dla ptaków. Karmników jest 100. Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk zaprasza chętnych Suwalczan w powyższym terminie do suwalskiego ratusza po odbiór przedmiotu.

Rolą samorządu jest to by dbać o każdą sferę życia. Naszym zadaniem jest również dbanie o zwierzęta. Każdego roku prowadzimy akcję rozdawania karmników i budek dla ptaków. Chcemy przekazać naszym mieszkańcom karmniki, w których ptaki znajdą pożywienie w okresie jesienno-zimowym – informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent SuwałkZapraszam chętnych Suwalczan do Urzędu Miejskiego już w najbliższą środę po odbiór karmników. Karmników jest 100. Jeżeli nie będzie to wystarczająca liczba każdy będzie mógł zapisać się na specjalna listę i odebrać karmnik w terminie późniejszym – dodaj Prezydent Suwałk.

By otrzymać karmnik należy spełnić dwa warunki. Pierwszy – należy wpisać się na listę, na której widniał będzie adres nieruchomości, gdzie zostanie umieszczony karmnik dla ptaka. Drugi warunek – jeden mieszkaniec może otrzymać tylko i wyłącznie jeden karmnik.

Karmniki dla ptaków wykonali uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach w ramach realizacji zajęć praktycznej nauki zawodu technik technologii drewna..

Kategoria: Aktualności, Miejskie, Społeczne