Zdrowiej z Amazonkami

Dodano: 10 maja 2018

Suwalskie Stowarzyszenie Amazonka zaprasza wszystkie chętne osoby będące po lub w trakcie leczenia raka piersi na bezpłatne zajęcia fitness, gimnastykę rehabilitacyjną oraz wykład lekarza, spotkanie z psychologiem i indywidualne konsultacje z zakresu rehabilitacji. Zajęcia i spotkania są współfinansowane przez Miasto Suwałki oraz przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. 

Zajęcia fitness odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 17.00 i w każdy wtorek o godz. 9.15 w Klubie Guarana Fitness w Suwałkach, ul. Dmowskiego 2.
Gimnastyka rehabilitacyjna – w każdy czwartek o godz. 18.45 w małej hali OSiR, przy ul. Wojska Polskiego 2.
Wykład lekarza, dr Joanny Filipowskiej na temat rehabilitacji kobiet odbędzie się w sobotę 12 maja w godz. 11.00–14.00 w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Suwałkach, przy ul. Filipowskiej 20.
Z indywidualnych konsultacji z zakresu rehabilitacji kobiet, które prowadzić będzie wyspecjalizowana fizjoterapeutka można skorzystać w każdy drugi i ostatni piątek miesiąca w godz 10.00–11.00 w sali konferencyjnej Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera, ul. Szpitalna 60 (sala w piwnicy).
Spotkanie z psychologiem odbędzie się w środę 23 maja o godz. 16.30 w Centrum Trójki, przy ul. Kościuszki 71a (sala na I piętrze).

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Amazonki zachęcają także do zapoznania się z posiadanymi przez stowarzyszenie wydawnictwami edukacyjnymi i poradnikami dotyczącymi postępowania w przypadku zachorowania na raka piersi.

Szczegóły pod numerami telefonów: 691 845 258 lub 512 077 617.

Zadanie publiczne pn. „Wspieranie działań w zakresie profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia Amazonek”, „Aktywność ruchowa – mój sposób na raka” jest współfinansowane przez Miasto Suwałki.

Zadanie publiczne pn. „Ograniczanie skutków zdrowotnych choroby nowotworowej piersi wśród kobiet po 65 roku życia” jest współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

 

Kategoria: Organizacje pozarządowe