Sportowy Turniej Miast i Gmin 2023

Już niedługo Miasto Suwałki weźmie udział w XXIX Edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2023 (rozgrywanego w ramach XV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich) i liczy na aktywne włączenie się do udziału wszystkich mieszkańców.

Turniej odbywać się będzie od 23 do 29 września br. Koordynatorem tegorocznej edycji jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.
W tym okresie zostało zaplanowanych szereg zajęć sportowych  a także zawodów, między innymi  25 września 2023 r. o godzinie 10:00  odbędzie się Test Coopera na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Alfeda Wierusz - Kowalskiego w Suwałkach przy ul. Klonowej 51. Zawody są również rozgrywane w ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2009 i 2010).