II Suwalska Olimpiada Seniorów w Suwałkach

Data: 07.10.2019 10:00

Miejsce: Suwałki

Na drugą Suwalską Olimpiadę Seniorów zapraszają Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Suwalska Rada Seniorów. Tym razem konkurencje odbywały się niemal przez cały rok. Olimpiadzie patronuje Prezydent Miasta Suwałk.

Podobnie, jak w ubiegłym roku w Olimpiadzie może wziąć udział każdy suwalski senior w wieku powyżej 60 lat. O udziale w zawodach decyduje tylko kolejność zgłoszeń. Zawodnicy będą rywalizować w pięciu konkurencjach.
W sobotę 23 marca w Aquaparku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Suwałk Seniorów w Pływaniu. Następnie, w poniedziałek 8 kwietnia seniorzy wzięli udział w Zawodach Strzeleckich w Klubie LOK Wigry, przy ul. M. Konopnickiej 2. W Zawodach Lekkoatletycznych im. Ryszarda Roguckiego uczestnicy zmierzyli się w niedzielę 9 czerwca na Stadionie Lekkoatletycznym, przy ul. Wojska Polskiego 2. Wycieczka rowerowa odbyła się w sobotę 7 września.

Ostatnią konkurencją jest Turniej bowlingowy, który zostanie rozegrany w poniedziałek 7 października w MK Bowling (Suwałki Plaza), przy ul. Gen. J. Dwernickiego 15.

Szczegóły oraz regulamin pod numerem telefonu 87 566 32 81 oraz na stronie osir.suwalki.pl

Organizatorzy zapraszają nie tylko do udziału, ale także do kibicowania zawodnikom.