Zmiany w kursowaniu autobusów w związku z Jarmarkiem Kamedulskim

Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, że w związku z Jarmarkiem Kamedulskim w dniu 10 sierpnia 2019 r.(sobota) od godz. 16.00 do dnia 11 sierpnia 2019 r. do godz. 20.00 nastąpią zmiany w kursowaniu niżej wymienionych linii:
„2” – Nowomiejska/Gazownia – Krzywe
Nowomiejska, Pułaskiego, Kowalskiego, Reja, Plac św. Krzyża, Dwernickiego, Utrata, Sejneńska i dalej wg rozkładu jazdy,
„2” – Krzywe – Nowomiejska/Gazownia
Sejneńska, Utrata, Podhorskiego, Jana Pawła II i dalej wg rozkładu jazdy,
„7” – 1 Maja/pętla – Krzywólka
1 Maja, Sejneńska, Utrata, Podhorskiego, Jana Pawła II i dalej wg rozkładu jazdy,
„7” – Krzywólka – 1 Maja/pętla
Krzywólka, Szpitalna, Reja, Kowalskiego, Pułaskiego, Świerkowa, Kolejowa, Utrata, Waryńskiego, 1 Maja,
„8” – Sejneńska – Nowa Wieś
Sejneńska, Utrata i dalej wg rozkładu jazdy

Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, że w związku z Jarmarkiem Kamedulskim w dniu 10 sierpnia 2019 (sobota) od godz. 16.00 do dnia 11 sierpnia 2019 r. do godz. 20.00 nastąpią zmiany w kursowaniu niżej wymienionych linii:
„10” – Sejneńska – Jasionowo
Sejneńska, Utrata, Podhorskiego, Pułaskiego i dalej wg rozkładu jazdy,
„10” – Jasionowo – 1 Maja
Pułaskiego, Podhorskiego, Utrata, 1 Maja,
„11” – Północna/Os. Kamena – Warszawska/Poznańska
Os. Kamena, Świerkowa, Nowomiejska, Pułaskiego, Kowalskiego, Reja, Bulwarowa, Em. Plater, Hamerszmita, Mickiewicza, Bakałarzewska, Filipowska i dalej wg rozkładu jazdy,
„11” –Warszawska/Poznańska – Północna/Os. Kamena
Raczkowska, Powstańców Wielkopolskich, Grunwaldzka, Filipowska, Bakałarzewska, Mickiewicza, Hamerszmita, Em. Plater, Bulwarowa i dalej wg rozkładu jazdy,
„14” – Krzywólka – Mała Huta
Pułaskiego, Podhorskiego, Utrata, Sejneńska i dalej wg rozkładu jazdy,
„14” – Mała Huta – Krzywólka
Mała Huta, Sejneńska, Utrata, Podhorskiego i dalej wg rozkładu jazdy,

Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, że w związku z Jarmarkiem Kamedulskim w dniu 10 sierpnia 2019 (sobota) od godz. 16.00 do dnia 11 sierpnia 2019 r. do godz. 20.00 nastąpią zmiany w kursowaniu niżej wymienionych linii:
„16” – Dubowo/Tanne – Szpitalna/Szpital
Wojska Polskiego, Kościuszki, Waryńskiego, Utrata, Jana Pawła i dalej wg rozkładu jazdy,
„18” – Utrata/Łąkowa – Szpitalna/Szpital
Utrata, Łąkowa, W. Polskiego, Kościuszki – Wigierska, 1 Maja, Sejneńska, Utrata, Kolejowa dalej wg rozkładu jazdy,
„18” – Szpitalna/Szpital – Utrata/Łąkowa
Reja, Kowalskiego, Pułaskiego, Świerkowa, Klonowa, Różana, Północna, Kolejowa, Utrata, Utrata/Łąkowa,
„19” – Wojska Polskiego II/pętla – Północna/Os. Kamena
Wojska Polskiego, Kościuszki, Mickiewicza, Hamerszmita, Em. Plater, Bulwarowa i dalej wg rozkładu jazdy,
„21” – Poddubówek – Północna/Os. Kamena
Raczkowska, Wojska Polskiego, Kościuszki, Mickiewicza, Hamerszmita, Em. Plater, Bulwarowa i dalej wg rozkładu jazdy,