Nowe możliwości i nowe wyzwania w kształceniu zawodowym i ustawicznym

W poniedziałek (8 czerwca) o godz. 13.00 w Parku Naukowo – Technologicznym Polska – Wschód w Suwałkach odbędzie się konferencja pt. Nowe możliwości i nowe wyzwania w kształceniu zawodowym i ustawicznym. Organizatorami spotkania są Mieczysław Baszko, Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

W trakcie spotkania odbędą się wystąpienia następujących osób:

1. Bogdan Dyjukczłonek Zarządu Województwa Podlaskiego – Regionalny program rozwoju kompetencji zawodowych.
  2. Janina Mironowicz – dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku - Kształcenie dorosłych.
  3. Agnieszka Dudzińska – główny specjalista w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego - Wsparcie
    w obszarze edukacji w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podlaskiego 2014 – 2020.
  4. Henryk OwsiejewPrzewodniczący Rady Przedsiębiorczości przy Zarządzie Województwa Podlaskiego.
  5. Mirosław Szyszko - Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Suwałk.
  6. Robert Żyliński – Prezes Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Dobre praktyki w szkolnictwie zawodowym.
  7. Jarosław Mrozek - wicedyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Suwałkach – Kwalifikacje zawodowe w kontekście kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.
  8. Agnieszka Zackiewicz – doradca zawodowy Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Suwałkach w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Suwałkach – Aby młody człowiek świadomie wybrał przyszły zawód.
  9. Marcin Sobotka – Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach - Kierunki kształcenia w mieście Suwałki.

Więcej szczegółów na plakacie:

zaproszenie_int