Targi Alyus 2014

Zapraszamy na Targi Biznesu „Alytus 2014” “BUDOWNICTWO, DOM, OGRÓD” organizowane przez Administrację Samorządu Miasta Olita, jako jeden z elementów projektu nr LT-PL/152 „II etap poprawy infrastruktury stref przemysłowych w litewsko-polskim regionie transgranicznym", dofinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Litwa - Polska.

Targi Biznesu „Alytus 2014” “BUDOWNICTWO, DOM, OGRÓD” odbędą się przy ulicy Kepyklos w Olicie na Litwie w dniach 25 i 26 kwietnia br. Na targach zostaną zaprezentowane produkty litewskich i polskich przedsiębiorców i rzemieślników. Zwiedzający będą mieli okazję nabyć różnego rodzaju wyroby, sadzonki, drzewa i krzewy owocowe, rośliny ozdobne, wyroby rzemieślnicze i wiejskie artykuły spożywcze.

Targi Biznesu odbędą się pod gołym niebem, na placu w pobliżu siedzib firm prowadzących swoją działalność przy ulicy Kepyklos w Olicie.

O targach:

• rejestracja na Targi Biznesu trwa do 22 kwietnia;
  • w okresie trwania targów, tj. w dniach 25 i 26 kwietnia, teren będzie strzeżony przez odpowiednie służby;
  • uczestnikom targów z Litwy i Polski oferujemy miejsce na targach nieodpłatnie;
  • rejestracja chętnych do wzięcia udziału w targach możliwa jest pod adresem e-mail info@kepyklosmiestelis.lt. Należy podać szczegółowe dane przedsiębiorstwa, osoby i telefony kontaktowe, wymaganą powierzchnię, zapotrzebowanie energii elektrycznej (kW). Prosimy również określić rodzaj prezentowanych produktów;
  • w razie potrzeby, w czasie rejestracji można skorzystać z pomocy organizatora w celu uzyskania informacji na temat zakwaterowania oraz placówek gastronomicznych w Olicie;
  • w razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. + 370 682 61659 (udzielimy odpowiedzi w języku polskim, rosyjskim i litewskim);
  • szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączniku.

Lenkija DALYVIŲ REGISTRACIJA 2014.04.25-26-PL-F-ZOF

_Verslo_muge_2014_skrajute_PL_01_Verslo_muge_2014_skrajute_PL_02