Aktualności

KNOCKOUT BOXING NIGHT 12

W sobotę, 29 sierpnia 2020 r., w hali sportowo widowiskowej Suwałki Arena, kolejna gala Knockout Boxing Night 12! W walce wieczoru długo oczekiwany powrót Macieja Sulęckiego, jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, pogromcy Gabriela Rosado!

Popularny „Striczu” wraca po 14 miesiącach rozbratu z boksem. W czerwcu ub.roku przegrał na punkty pojedynek o tytuł mistrza świata WBO w wadze średniej z Demetriusem Andrade, ale Maciej i jego sztab trenerski zapowiadają ekspresowy powrót na bokserskie salony! Jego przeciwnikiem będzie Sasha Yengoyan. Ormianin o przydomku „Bestia ze wschodu” to bardzo solidny zawodnik, który nigdy nie przegrał przed czasem, a ponad połowę z 44 wygranych walk skończył przed czasem.

Fanki i fani, którzy w sierpniowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej Areny Suwałki oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl) będą mogli również śledzić pojedynki m.in. Kamila Bednarka – jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce, pochodzącego z Ostrołęki Przemysława Zyśka, który stanie w najtrudniejszym pojedynku w karierze, a jego przeciwnikiem będzie Fin Tomi Silvennoinen. W innym bardzo dobrze zapowiadającym się pojedynku boksu zawodowego zobaczymy dobijającego się do szerokie czołówki Mateusza Tryca, który powalczy z Bośniakiem Sladanem Janjaninem – niedawnym rywalem Roberta Parzęczewskiego.

Wszystkim, którzy w sobotę 29 sierpnia 2020 r. zdecydują się  na oglądanie pięściarskiego widowiska czeka łącznie 7 pojedynków boksu zawodowego i pojedynek boksu olimpijskiego!
Zapraszamy na prawdziwe pięściarskie święto! Bilety do nabycia TYLKO na eBilet.pl

18
Sierpień