Ogólnopolskie Zawody Programu "Lekkoatletyka dla każdego!"

30 listopada 2019 r. w Toruniu odbyły się Ogólnopolskie Zawody Programu "Lekkoatletyka dla każdego!" Miasto Suwałki reprezentowało 7 osób, a łącznie reprezentacja wojewodztwa (OLA Augustów) liczyła 22 osoby.
Bardzo dobrze zaprezentowała się Aleksandra Hołub, która zajęła II miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 150 cm.
Pozostałe wyniki :
Antoni Sadłowski- skok wzwyż 140cm - 7 miejsce
Kornelia Nowikowska- kula- 9.69 - 9 miejsce
Filip Jaworowski- skok wzwyż 150cm - 8 miejsce
Emilia Wasilewska- skok wzwyż 145cm - 10miejsce
Jan Popławski- skok w dal- 4.75 - 11 miejsce
Julia Marcinkiewicz- 60m ppl- 10.32- 11 miejsce
Grupa młodsza kat. U13, na 16 wojewodztw zajęła wysoki 7 miejsce, a grupa starszych U15- miejsce 10.

"Lekkoatletyka dla każdego!" to program, który na mocy poruzmienia pomiedzy Miastem Suwałki a Polskim Związkiem Lekkiej Atletyk funkcjonuje w naszym mieście od kliku lat.  Dzieci i młodzież uczestniczą w programie pod okiem trenerów, którzy ściśle współpracują z Lekkoatletycznym Uczniowskim Klubem Sportowym "Hańcza" Suwałki.