Aktualności

Puchar Polski Kadetek i Kadetów w Sumo

W dn. 11-12.09.2020 r. w Nowinach koło Kielc odbył się Puchar Polski Kadetek i Młodzików w Sumo. W zawodach uczestniczyło 5 zawodników Ludowego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Olimpik" zdobywając 6 medali. W kategorii młodziczek Oliwia Kaliszewska w kat. wag do 60 kg zajęła I miejsce. W kategorii  Kadetek Julia Janowska w kat wag do 65 kg zajęła II miejsce natomiast w kat do 70 kg zajęła I miejsce oraz Zuzanna Konopko w tej samej kat. wag. była III miejsce.  Bartosz Staniszewski debiutujący młodzikach w zawodach krajowych w kat. 40 kg zajął III miejsce. Najmłodsi zawodnicy biorący udział w mini sumo zajęli w swoich grupach wagowych: I miejsce Błażej Kłoczko i Mateusz Majewski II miejsce.

Źródło: Andrzej Koncewicz LMUKS "Olimpik"