Aktualności

Rozpoczął się XI Memoriał im. J. Gajewskiego

Jedenasta odsłona memoriału poświęconego pamięci byłego Prezydenta Suwałk Józefa Gajewskiego po raz pierwszy odbywa się w hali sportowo – widowiskowej Suwałki Arena. W piątkowym meczu otwarcia Ślepsk Malow Suwałki wygrał z Cerrad Enea Czarni Radom aż 3:0. MVP meczu został Andreas Takvam, środkowy biało-niebieskich. Przed rozpoczęciem meczu Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk wspólnie z Tomaszem Gajewskiem otworzyli turniej, a Prezydent Suwałk na ręce Wojtka Winnika Prezesa MKS`u przekazał symboliczny czek z kwotą 1.600.000 zł. To kwota którą Miasto Suwałki wesprze suwalską drużynę w sezonie Plusligowych rozgrywek 2020/2021.

- Józef Gajewski miał wizję i zgodnie z tą wizją rozwijał nasze Suwałki. Kontynuowaliśmy jego plany rozszerzając je o kolejne działania. Dzięki jego decyzji profesjonalna siatkówka zawitała w Suwałkach, a nam wspólnie z zespołem, sponsorami i zarządem klubu udało się doprowadzić ją aż do Plusligi. Dziś w hali Suwałki Arena możemy podziwiać topowych polskich siatkarzy i trenerów – mówił Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Zachęcamy wszystkich do wspólnego kibicowania nie tylko przed telewizorami, ale również w Hali Widowiskowo-Sportowej "Suwałki Arena". Bilety są nadal dostępne.

Zdj. Miłosz Kozakiewicz

22
Sierpień