Aktualności

Spotkanie ze sportowcami

Czesław Renkiewicz Prezydent Suwałk spotkał się dziś z suwalskimi sportowcami, którzy w  Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce oraz Bojerowych Mistrzostwach Świata i Europy w żeglarstwie zdobyli medale. Spotkanie było okazją do złożenia gratulacji oraz podziękowań za promocję Miasta Suwałki na międzynarodowych i polskich arenach sportowych.
W spotkaniu udział wzięli:

  • Kornel Rybacki zawodnik Lekkoatletycznego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Hańcza” Suwałki, który zdobył złoty medal w konkurencji 60 m ppł podczas Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20, które odbyły się 14-16.02.2020 r. w Toruniu.
  • Piotr Konopko zawodnik Lekkoatletycznego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Hańcza” Suwałki, który zdobył brązowy medal w konkurencji skoku wzwyż podczas Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20, które odbyły się 14-16.02.2020 r. w Toruniu.
  • Maciej Chmielewski, które reprezentował siostrę Aleksandrę Chmielewską, która zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Europy Juniorów DN, które odbyły się  16-20.02.2020 r. w Szwecji (jezioro Oresjon).

W spotkaniu udział wzięli również trenerzy Jarosław Jutkiewicz i Paweł Cherubin.

27
Luty