Aktualności

Wojewódzka Rywalizacja Sportowa: wyniki zawodów w szachach

W dniach 30.11 i 01.12 2019 r. w Białymstoku oraz w Suwałkach odbyły się finały mistrzostw województwa Szkolnego Związku Sportowego w szachach.
W Igrzyskach Dzieci (klasy I-VI szkoły podstawowej) zwyciężył zespół ze Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach, z kolei 5 miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII szkoły podstawowej) również zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach.
W Licealiadzie 2 miejsce wywalczyło I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, zaś 4 miejsce Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta Podhorskiego w Suwałkach.
Wszystkie suwalskie szkoły, które uczestniczyły w finale wojewódzkim otrzymają po 15 punktów do Miejskiej Rywalizacji Sportowej.

Zwycięskie zespoły z SP 11 grały w składach: Hubert Pieczulis, Paulina Rojek, Szymon Wawrukiewicz, Kinga Gładyszewska (ID) i Błażej Pieczulis, Mateusz Milewski, Jakub Pojawa, Gabriela Wiszniewska (IMS)

Źródło: Piotr Ludwik Zieliński

02
Grudzień