Utrudnienia w ruchu

Utrudnienia w związku z imprezą plenerową „Suwałki Blues Festival”

W związku z organizacją imprezy plenerowej „Suwałki Blues Festival” Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że:
- od dnia 11 lipca od godz. 22:00 do dnia 15 lipca do godz. 6:00 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ulica T. Kościuszki (na odcinku od skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza i ul. L. Waryńskiego do skrzyżowania z Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego) wraz z przyległymi parkingami, ulica A. Mickiewicza (na odcinku od skrzyżowania z ul. T. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Ks. K. A. Hamerszmita) wraz z przyległymi parkingami oraz parkingi przy ul. Ks. K. A. Hamerszmita (na całej długości Parku Konstytucji 3 Maja) w Suwałkach;
- w dniu 12 lipca od godz. 16:00 do godz. 24:00, w dniu 13 lipca od godz. 14:00 do godz. 24:00 oraz w dniu 14 lipca od godz. 15:00 do godz. 24:00 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ulica T. Kościuszki (na odcinku od Muzeum Okręgowego do Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego) w Suwałkach.

Ponadto, w związku z ,,Paradą motocykli”, w dniu 13 lipca w godz. 15:30 - 16:30 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na nw. ulicach:
- pierwszy przejazd kolumny pojazdów: ul. A. Mickiewicza – ul. L. Waryńskiego – ul. T. Noniewicza – ul. Gen. J. Dwernickiego – ul. T. Kościuszki – Plac Marszałka
J. Piłsudskiego – ul. Ks. K. A. Hamerszmita – ul. A. Mickiewicza w Suwałkach;
- drugi przejazd kolumny pojazdów: ul. A. Mickiewicza– ul. L. Waryńskiego – ul. T. Noniewicza – ul. Gen. J. Dwernickiego – ul. T. Kościuszki w Suwałkach.

Objazd będzie odbywał się ulicami: Gen. J. Dwernickiego - T. Noniewicza - Wigierska – 24 Sierpnia – Zarzecze – Bakałarzewska – A. Mickiewicza – Ks. K. A. Hamerszmita - E. Plater – Gen. W. Sikorskiego w Suwałkach.

Kierowców oraz pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.