3. urodziny Klubu Seniora przy ul. Chopina 6a

3. urodziny Suwalskiego Klubu Seniora, przy ul. Chopina 6a  świętowali w piątek 1 marca seniorzy i ich goście. Klub jest prowadzony przez Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artytsycznej "Nie Po Drodze" przy wsparciu finansowym Miasta Suwałki. W tym roku została podpisana trzyletnia umowa, do końca 2021 roku, na dalsze współfinansowanie zadania przez Miasto Suwałki.
W klubie są prowadzone bezpłatne zajęcia, m.in. z rękodzieła, teatralne, śpiewacze, kulinarne, gimnastyka, język angielski, ćwiczenia umysłowe. Klubowicze wspólnie opiekują się miniogrodem, wyjeżdżają w plener i uczestniczą w życiu społecznym i kulturalnym miasta. Z zajęć i spotkań w klubie może korzystać każdy suwalczanin w wieku powyżej 60 lat.
Klub jest czynny w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i soboty w godzinach 11-15. Bieżący harmonogram jest publikowany na stronie internetowej "Nie Po Drodze":
http://niepodrodze.org/plan-zajec-w-klubie-seniora/ oraz na profilu Suwalskiego Klubu Seniora na Facebooku. Tel. kontaktowy 799 791 883.
Fot. Jarosław Filipowicz