Aktualności

Centrum Trójki znowu otwarte

Od dzisiaj (18 maja) organizacje pozarządowe mogą znowu korzystać z Centrum Trójki. Ze wględu na ciągle panującą epidemię nie będzie to funkcjonowanie jak przed epidemią, ale ci, którzy będą potrzebowali skorzystać z porad specjalistów, czy spotkać się w małym gronie (na dużej sali maksymalnie 4 osoby, w dwóch mniejszych po dwie osoby) mogą to zrobić. Centrum bedzie czynne w takich samych godzinach jak przed epidemią, tj. w poniedziałki i wtorki w godzinach 12-20, w środy, czwartki i piątki w godzinach 8-16.
Z doradztwa można korzystać na miejscu indywidualnie po wcześniejszym umówieniu terminu lub telefonicznie 87 566 79 97 i mailowo: biuro@cwop.suwalki.eu. Również rezerwacji sal można dokonywać telefonicznie i mailowo.
Nie mogą korzystać z Centrum Trójki osoby chore na COVID-19, osoby aktualnie przebywające na kwarantannie; osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą zakażoną koronawirusem; osoby mające w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobami przebywającymi na kwarantannie; osoby które wróciły z zagranicy 14 dni temu lub mniej oraz osoby chore z następującymi objawami: temperatura ciała powyżej 37,5 stopnia, kaszel, duszności, katar. 
Każdy wchodzący do Centrum Trójki powinien mieć nałożoną własną maseczkę (ewentualnie szal, komin itp.), zakrywającą  usta i nos.
Wchodząc do Centrum należy włożyć własne jednorazowe rękawiczki lub zdezynfekować ręce w ustawionym przy wejściu stanowisku do dezynfekcji.
Obowiązuje 2-metrowy dystans od osób przebywających w Centrum.
Pomieszczenia kuchenne są wyłączone z użytkowania. Można korzystać tylko i wyłącznie z naczyń jednorazowych. 
Sale będą codziennie ozonowane.

18
Maj