Seniorzy mają celne oko

Nie mniejsze od pierwszego emocje przyniósł drugi etap Suwalskiej Olimpiady Seniorów, czyli rozegrane w ubiegły piątek (23 września) w II LO zawody strzeleckie. Wśród panów najcelniejszym okiem i najpewniejszą ręką wykazał się Janusz Pudlis. Na drugim miejscu uplasował się Zygmunt Kruszniewski, zaś na trzecim Szczepan Cherubin. Wśród pań najlepsza okazała się Celina Kruszniewska. Wyprzedziła ona na podium kolejno Halinę Michalinko i Stanisławę Radkiewicz. Zawody sędziował Kazimierz Jakimowicz, członek Suwalskiej Rady Seniorów.
Suwalska Olimpiada Seniorów odbyła się już po raz trzeci, tradycyjnie honorowy patronat objął Prezydent Miasta Suwałk. Puchary ufundowało Miasto Suwałki, zaś pamiątkowe koszulki Hurtownia Elektryczna Elektromil. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji, wspomagany przez Suwalską Radę Seniorów.

Fot. z Archiwum OSiR