Uniwersytet Dziecięcy – rekrutacja

Niezwykłe i jedyne tego typu spotkania z nauką po raz kolejny czekają na maluchy z regionu. PWSZ w Suwałkach do tegorocznej edycji UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO zaprasza dzieci od 7 do 9 lat. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, a dodatkowo ze wspólnych spotkań będą też mieli okazję skorzystać rodzice.

Wszystko to jest efektem programu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy”, czyli projektu realizowanego w ramach unijnego Programu Edukacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Tegoroczne, sobotnie zajęcia będą jeszcze bardziej urozmaicone. Na maluchy czeka mnóstwo zabawy oraz wiedza, której nie ma w zwykłych książkach. Mali studenci będą się wcielać w rolę inżynierów, dziennikarzy, ratowników, chemików, czy sportowców. Będą poznawać języki, obce kultury i najskrytsze tajemnice laboratoriów. Przede wszystkim jednak będą się świetnie bawić.

Szczegóły rekrutacji można znaleźć tu:
www.pwsz.suwalki.pl/uniwersytet-dzieciecy/rekrutacja/

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do 20 września. Partnerem Uniwersytetu Dziecięcego jest Urząd Miejski w Suwałkach.