21 czerwca - Dzień Przedsiębiorcy. Działaj lojalnie: kupuj lokalnie!

21 czerwca obchodzimy Dzień Przedsiębiorcy. Właściciele małych i średnich firm stanowią 8% mieszkańców Polski, ale tworzą ponad 45% wszystkich miejsc pracy!

Kupując produkty i usługi u lokalnych przedsiębiorców wspierasz lokalną społeczność i zwiększasz budżet swojego miasta.

Czy wiesz, że 8% mieszkańców Suwałk to przedsiębiorcy?
Dziękujemy Wam za to, że wspieracie lokalne inicjatywy i budując więzi społeczne, jednocześnie inwestujecie w swoje miasto.

Czy wiesz, że aż 32% podatku PIT w naszym mieście odprowadzają przedsiębiorcy?
Korzystaj z lokalnych usług i towarów, bo dzięki temu inwestujesz w swoje miasto.

Czy zdajesz sobie sprawę, że aż 96% pracodawców w Suwałkach to małe i średnie przedsiębiorstwa?
Dzięki korzystaniu z ich usług i towarów wpływasz na niskie bezrobocie i zwiększasz poziom życia wszystkich mieszkańców Suwałk.

Aż 44% wszystkich miejsc pracy w Suwałkach stworzyły małe i średnie firmy. To wspaniały dowód na to, jak ważna dla lokalnej społeczności jest przedsiębiorczość.

Korzystaj z ich usług i kupuj ich produkty - niech Twoje pieniądze zostaną na miejscu!