I Ogólnopolskie Forum Inwestycji Przemysłowych

W dniu 15 kwietnia br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbędzie się I Ogólnopolskie Forum Inwestycji Przemysłowych. W programie Forum znajdą się prezentacje, panele dyskusyjne oraz ceremonia wręczenia nagród Laureatom Konkursu „Przemysłowa Inwestycja Roku”.

Podczas Forum poruszone zostaną najważniejsze aspekty związane z realizacją nowoczesnej inwestycji przemysłowej. Jeden z paneli tematycznych dotyczyć będzie inwestycji w Polsce Wschodniej i poświęcony będzie zaletom i przewagom inwestycyjnym tego regionu. Natomiast podczas dyskusji o terenach inwestycyjnych pod inwestycje przemysłowe analizie poddane zostaną czynniki decydujące o lokalizacji obiektów produkcyjnych i logistycznych.

Uczestnictwo w forum jest bezpłatne.

Zapraszamy do uczestnictwa  przedstawicieli środowiska przemysłowego i naukowego, właścicieli terenów pod inwestycje przemysłowe oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu.

Rejestracja online na Forum będzie aktywna od 16 marca  tutaj

Więcej informacji: www.TerenyInwestycyjne.info