Imprezy targowe w Obwodzie Kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej – stoiska informacyjno-promocyjne WPHI w Kaliningradzie

Transgraniczne Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Suwałkach przedstawia zestawienie imprez targowych organizowanych w Obwodzie Kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej podczas, których Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Federacji Rosyjskiej będzie miał swoje stoisko informacyjno-promocyjne. Podczas ww. imprez możliwe jest bezpłatne korzystanie ze stoiska WPHI oraz dystrybucja materiałów promocyjnych.

FASAD – 2016;  XXIII  Międzynarodowa Wystawa Budowlana

Wystawa odbędzie się w dniach: 10.03.2016 – 12.03.2016

Tematyka:

Nowe technologie budowlane i remontowe. Architektura. Nowoczesne wyposażenie, materiały budowalne i wykończeniowe. Design. Sprzęt budowlany i narzędzia. Wyposażenie.

MEDYCYNA I KOSMETOLOGIA – 2016;   XVII  Wystawa Międzynarodowa

Wystawa odbędzie się w dniach: 15.09.2016 – 17.09.2016

Tematyka:

Sprzęt i wyposażenie medyczne. Produkty farmaceutyczne. Środki higieniczne i rehabilitacyjne. Kosmetyki lecznicze.  Kosmetologia medyczna.

AGROKOMPLEKS - 2016   XIX; Wystawa Specjalistyczna

Wystawa odbędzie się w dniach: 06.10.2016 - 08.10.2016

Tematyka:

Żywność i napoje. Maszyny i urządzenia do przemysłu spożywczego i przetwórczego.  Produkty rolnicze. Pojemniki i opakowania.  Maszyny i urządzenia rolnicze. Hodowla zwierząt, weterynaria.

WSZYSTKO DLA DOMU, HOTELI I RESTAURACJI – 2016; XII Wystawa Specjalistyczna

Wystawa odbędzie się w dniach: 24.11.2016 – 26.11.2016

Tematyka:

Design i elementy dekoracyjne wnętrza. Meble. Narzędzia. Akcesoria. Inżynieria sanitarna. AGD. Oświetlenie. Sprzęt do wyposażenia hoteli i restauracji. Zastawa stołowa, naczynia, tekstylia, odzież specjalistyczna. Sprzęt do sprzątania, detergenty. Serwis.

W razie chęci uczestnictwa w targach prosimy o kontakt z ww. WPHI:

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kaliningradzie Konsulat Generalny RP w Federacji Rosyjskiej

Prospekt Mira 81 / 2

236 022 Kaliningrad

tel.: 00 740 12 91 93 09

fax: 00 740 12 93 55 77

e-mail: kaliningrad@trade.gov.pl

Ponadto, w razie zainteresowania tematyką prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Obwodu Kaliningradzkiego prosimy o kontakt z Transgranicznym Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Suwałkach (ew. organizacja spotkania B2B/misja gospodarcza):

Emil Sieńko, tel. (87) 562 81 30, e-mail: esienko@um.suwalki.pl

Zachęcamy do uczestnictwa w ww. imprezach targowych i promocji swoich przedsiębiorstw w Obwodzie Kaliningradzkim przy wsparciu WPHI w Kaliningradzie.