Kamień węgielny Gminy

Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk wziął dziś udział w uroczystym wmurowaniu kamienia węgielnego pod nowy budynek Urzędu Gminy Suwałki. Nowa siedziba gminnych władz powstanie przy ulicy Świerkowej w Suwałkach naprzeciwko budynków suwalskiego Starostwa Powiatowego i Policji.

W uroczystości wzięli udział między innymi Wojciech Dzierzgowski, Wicewojewoda Podlaski, Mieczysław Baszko, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego oraz Szczepan Ołdakowski, Starosta Suwalski.

Wszyscy podpisali akt erekcyjny, który wmurowano razem z kamieniem węgielnym w ścianę nowego budynku Urzędu Gminy.

Czesław Renkiewicz wręczył Tadeuszowi Chołko, wójtowi Gminy Suwałki symboliczną poziomicę jako znak dobrze rozpoczętej inwestycji.