Rekordowa liczba wystawców czeka!

Rekordowa liczba wystawców, największe firmy w regionie i oferty pracy z kilkudziesięciu branż. Już w piątek (13 kwietnia) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa stanie się gospodarzem największych w roku TARGÓW PRACY.

W godzinach 10.00-14.00 na osoby poszukujące zatrudnienia, zastanawiające się nad zmianą dotychczasowej pracy oraz młodzież szkół średnich i studentów czekać będzie ponad 30 największych firm w regionie. Nie zabraknie przedstawicieli branż drzewnych, budowlanych, spożywczych, ubezpieczeniowych, ofert pracy stałej i wakacyjnej. Będą konsultacje
z doradcami zawodowymi i szkolenia dla pracodawców dotyczące zatrudniania obcokrajowców.

Współorganizatorem Targów Pracy jest Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku oddział w Suwałkach, Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Suwałk oraz Starosta Suwalski.