Seminarium w Suwałkach

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego wraz z Parkiem Naukowo Technologicznym Polska -Wschód w Suwałkach Sp. z o.o. zaprasza Państwa do uczestnictwa w bezpłatnym seminarium informacyjnym „Szybka ścieżka po fundusze unijne ”.

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca 2015 roku (środa) w Suwałkach, w Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Innowacyjnej 1.

Seminarium informacyjne skierowane jest do wszystkich zainteresowanych osób, a w szczególności do przedstawicieli przedsiębiorstw oraz instytucji otoczenia biznesu, którzy są zainteresowani pozyskaniem dotacji w ramach programowania 2014-2020.

Seminarium skierowane jest do osób, które chcą poznać tzw. "szybka ścieżkę" - nowy sposób przyznawania dotacji na innowacje oraz inne dostępne w chwili obecnej formy wsparcia z Funduszy Europejskich. Zostaną omówione następujące zagadnienia:

• warunki przyznawania dotacji,
  • typy beneficjentów kwalifikujących się do wsparcia,
  • typy projektów kwalifikujące się do wsparcia,
  • zasady finansowania projektów,
  • wydatki kwalifikowane w projekcie,
  • zasady oceny i wyboru projektów.

Kartę zgłoszenia udziału w seminarium informacyjnym prosimy przesłać faksem na numer
87 643 29 05 lub e-mailem: karlowicz@pfrr.pl do dnia 16.06.2015 r. do godz.12.00

Do pobrania:

Uczestnictwo w seminarium informacyjnym jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Seminarium informacyjne organizowane jest w ramach projektu „Enterprise Europe Network Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa.

Dodatkowych informacji udziela Pani Agnieszka Karłowicz, 87 643 29 05 oraz Pan Mariusz Szmidt, 87 564 22 24. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium informacyjnym.