Spotkanie dla przedsiębiorców „INFODAY Horyzont 2020”

Funkcjonujący na Politechnice Białostockiej Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zapraszają do udziału w INFODAY pn. „HORYZONT 2020 dla MŚP”.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zainteresowanym pozyskaniem funduszy europejskich lub nawiązaniem współpracy z zagranicznym partnerem. Szczególnie serdecznie zapraszamy przedstawicieli MŚP.

Podczas spotkania, które odbędzie się we wtorek 09 czerwca 2015 roku, omówione zostaną możliwości udziału i finansowania MŚP w programie Horyzont  2020, jak również inne działania wspierające.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 16 w Białymstoku (Kampus Politechniki Białostockiej).
Liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Wypełniony Formularz Zgłoszeniowy należy przesłać mailem na adres: dpuch@pb.edu.pl do dnia 08 czerwca 2015 r.

agenda INFODAY

formularz INFODAY