Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Białymstoku "Pakiet dla średnich miast. Nowe podejście - nowe możliwości."

W dniu 26 czerwca 2018 r. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku organizuje spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dot. preferencyjnych możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców realizujących projekty wyłącznie na terenie miast średnich (Augustowa, Grajewa, Bielska Podlaskiego, Hajnówki, Łomży, Suwałk, Sokółki i Zambrowa) bądź gmin bezpośrednio sąsiadujących z tymi miastami.

W trakcie spotkania zostaną omówione zagadnienia dot. aktualnie trwających naborów dla przedsiębiorców z miast średnich w zakresie Działań:

• Działanie 1.3.1 Wdrażanie innowacji przez małe i średnie przedsiębiorstwa - Program Operacyjny Polska Wschodnia,
  • Działanie 3.2.1 Badania na rynek – Program Operacyjny Inteligentny Rozwój.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ.