Spotkanie z wicewojewodą

Wicewojewoda podlaski, Wiesław Żyliński, spotkał się z przedstawicielami suwalskich przedsiębiorców. Spotkanie odbyło się w dniu 16 lipca br. w siedzibie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej  i poświęcone było sytuacji gospodarczej regionu suwalskiego.

Wśród zaproszonych gości znalazł się Prezydent Miasta, Czesław Renkiewicz, przedstawiciele przedsiębiorców, władze lokalnych instytucji oraz Prezes Polsko-Litewskiej Izby Gospodarczej, Piotr Hajdecki.

W trakcie spotkania podkreślano dobrą sytuację gospodarczą regionu i dynamiczny rozwój Suwałk. Wicewojewoda zwrócił uwagę na rozwijające się relacje pomiędzy suwalskim samorządem i lokalnymi przedsiębiorcami, na ogólny rozwój i niskie bezrobocie. Podkreślił również jak ważna jest współpraca z Suwalską Strefą oraz omówił krótko plany rozwoju Miasta Suwałki.

Fot. Radio 5