Sprzedaż nieruchomości przy ulicy Konopnickiej w Suwałkach

Prezydent Miasta Suwałk ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Suwałk położonej w Suwałkach przy ul. Konopnickiej, zabudowanej budynkiem handlowym (zabudowa szeregowa) o powierzchni użytkowej 36 m2.

Budynek jest parterowy, częściowo podpiwniczony, o konstrukcji tradycyjnej murowanej, kryty blachą, wyposażony w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Nakłady poniesione na budynek nie są własnością Miasta Suwałk, wartość ich wynosi 38 000 zł (słownie: trzydzieści osiem tysięcy złotych). Nieruchomość przeznaczona jest na cele pierzejowej zabudowy usługowo – mieszkaniowej. Szczegółowe warunki zabudowy zawarte są w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym Uchwałą Nr XXVIII/269/08 Rady Miejskiej w Suwałkach z dnia 29 października 2008 roku.

Ogłoszenie o przetargu

lokalizacja1Lokalizacja nieruchomości