Szansa na dotację dla Rodzinnych Ogródków Działkowych w Suwałkach

Czesław Renkiewicz Prezydent Suwałk ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Miasta Suwałki na rok 2017 przeznaczonej na dofinansowanie budowy lub modernizacji infrastruktury Rodzinnych Ogródków Działkowych w Suwałkach. Wnioski można składać do 15 kwietnia 2017r.

- Każda inicjatywa Rodzinnych Ogródków Działkowych położonych na terenie Miasta Suwałki, która wpłynie na poprawę warunków do korzystania z terenów ma olbrzymią szansę by otrzymać dofinansowanie. Zgodnie z regulaminem udzielania dotacji do rozdysponowania jest 100 tysięcy złotych – informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk – Zachęcam Zarządy Rodzinnych Ogródków Działkowych do przygotowania projektów i zgłoszenia się po dotację – dodaje Prezydent Suwałk.

Dotacja na wykonanie przedsięwzięcia w danym roku budżetowym może być udzielana do wysokości 50 % nakładów na dane zadanie inwestycyjne.

Więcej szczegółów można znaleźć czytając Zarządzenie  Nr 76/2017 Prezydenta Miasta Suwałk z dnia  01 marca 2017 r.