Webinar „Zmiany w obrocie towarowym po brexicie”

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza podlaskich przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie online pt. „Zmiany w obrocie towarowym po brexicie.”, które odbędzie się 23 lutego 2021 (wtorek) w godzinach 10:00-12:30 za pośrednictwem Internetu. Szkolenie dedykowane jest przedstawicielom mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanym zawieraniem nowych/obsługiwaniem obecnych transakcji w obrocie towarowym z Wielką Brytanią.

Szkolenie będzie obejmowało praktyczne problemy związane z handlem transgranicznym oraz najlepsze metody ich rozwiązania (dobre praktyki/case studies) polskich firm.

Wymagana jest rejestracja za pomocą formularza on-line dostępnego pod tym adresem: https://pfrr.pl/szkolenie-online-zmiany-w-obrocie-towarowym-po-brexicie-23-02-2021r/

Więcej informacji w ww. formularzu rejestracyjnym oraz p. Iwona Siembida, kom: +48 572 243 183, e-mail: siembida@pfrr.pl