Aktualności

Webinarium i dyżur ARP S.A. w Suwałkach

Zapraszamy na bezpłatne webinarium organizowane w dniu 11 marca br. o godz. 11.00, przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju S.A., dla przedsiębiorców z woj. podlaskiego i warmińsko- mazurskiego.
 
Podczas webinarium zaprezentowane zostaną instrumenty finansowe oferowane przez ARP S.A. małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach Tarczy Antykryzysowej.
 
Link do rejestracji i szczegółowe informacje o webinarium w załączonym zaproszeniu.
 
Dodatkowo, w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach Sp. z o.o. w dniu 22 marca br. w godzinach 12-15 odbędzie się dyżur eksperta ARP S.A. podczas, którego prowadzone będą indywidualne konsultacje w zakresie konkretnych, dopasowanych do specyfiki klienta, rozwiązań w zakresie możliwego do uzyskania wsparcia z ARP S.A w tym:
 

  • pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;
  • pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
  • leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  • leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  • programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.

 
Szczegóły oferty w załączonych dokumentach ARP S.A.
 
Dane kontaktowe do Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Białymstoku ARP S.A.: https://www.arp.pl/uslugi-finansowe/kontakt

05
Marzec