Weekend dla startupów - Startup Summer Camp 4

Trwają zapisy do uczestnictwa w Startup Summer Camp. Tegoroczna konferencja odbędzie się w w amfiteatrze w Supraślu, w dniach 9-10 września 2022 r.

Startup Summer Camp to wydarzenie dla młodych przedsiębiorców, którzy realizowali swoje projekty w ramach Platform Startowych. Startup Summer Camp to dwudniowe spotkanie osób zaangażowanych w rozwój startupów.

Organizatorem konferencji jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Rejestracja uczestników odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie www.parp.gov.pl/summercamp-4.

Partnerem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, natomiast partnerem konkursu pitchingowego dla uczestników wydarzenia jest Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. W przypadku wyczerpania miejsc, organizatorzy zastrzegają możliwość wcześniejszego zamknięcia rekrutacji.

Konferencja finansowana jest ze środków Funduszy Europejskich, Programu Polska Wschodnia (POPW).

Link do strony PARP dot. konferencji.