XLI sesja Rady Miejskiej w Suwałkach

Podczas XLI sesji Rady Miejskiej w Suwałkach w dniu 30 października 2013 r. radni między innymi:

1. Przyjęli protokół nr XL/2013 z dnia 25 września 2013 r. obrad Rady Miejskiej w Suwałkach.

2. Przyjęli Informacje o pracy Prezydenta Miasta Suwałk i wykonaniu uchwał Rady Miejskiej w Suwałkach od dnia 25 września 2013 r.

5. Przyjęli Informację z analizy oświadczeń majątkowych złożonych według stanu na dzień 31 grudnia 2012 r. przez osoby zobowiązane ustawą o samorządzie gminnym.

6. Jednogłośnie 21 głosami za podjęli uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na przyjęcie nieruchomości od osoby fizycznej.

7. Jednogłośnie 21 głosami za podjęli uchwałę w sprawie przystąpienia do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w kwartale pomiędzy ulicami Lotniczą, Powstańców Wielkopolskich, Mariana Buczka i byłą bocznicą kolejową w Suwałkach.

8. Jednogłośnie 21 głosami za podjęli uchwałę w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu osiedla powstańców Wielkopolskich i Hańcza części północnej w Suwałkach.

9. Jednogłośnie 21 głosami za podjęli uchwałę w sprawie odrzucenia skargi Stefana J.P. i Doroty P. na działalność Prezydenta Miasta Suwałk.

10. Jednogłośnie 21 głosami za podjęli uchwałę w sprawie odrzucenia skargi Magdaleny M. na działalność dyrektora Izby Wytrzeźwień w Suwałkach.

11. Jednogłośnie 21 głosami za podjęli uchwałę w sprawie zmian w budżecie miasta na 2013 rok.

12. Jednogłośnie 21 głosami za podjęli uchwałę w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Suwałki na lata 2013-2030.