Zaproszenie na targi

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24-26 listopada 2016 roku WPHI – Kaliningrad planuje organizację stoiska promocyjno- informacyjnego na XII Wystawie Specjalistycznej "Wszystko dla domu, hoteli i restauracji".

Tematyka wystawy obejmuje: design i elementy dekoracyjne wnętrza, meble, narzędzia, akcesoria, inżynierię sanitarną,  AGD, oświetlenie, sprzęt do wyposażenia hoteli i restauracji, zastawę stołową, naczynia, tekstylia, odzież specjalistyczną, przęt do sprzątania, detergenty, serwis.

Na stoisko zapraszamy polskich przedsiębiorców, do wypromowania swoich produktów. Polska firma może być reprezentowana na stoisku WPHI przez przedstawiciela (bez poniesienia dodatkowych opłat) lub poprzez dostarczenie materiałów promocyjnych (najlepiej w języku rosyjskim – folderów, filmiku promocyjnego, katalogów itp.) do WPHI, które będą rozpowszechniane na stoisku przez przedstawicieli Wydziału. W przypadku zainteresowania uczestnictwem grupy firm (5 i więcej) Wydział proponuje zorganizowanie misji, w tym rozmów B2B z partnerami kaliningradzkimi, specjalnie dobranymi pod kątem oferty polskich przedsiębiorców. Zatem zachęcamy do udziału w ww. targach na ww. warunkach jak najszerszego grona firm z Polski.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z WPHI.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji

Konsulatu Generalnego RP w Kaliningradzie