Zmiany w nadzorze budowlanym

Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk oraz Łukasz Kurzyna zastepca Prezydenta pożegnali dziś Lucynę Bubrowską, dotychczasowego szefa Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Suwałkach, która odchodzi na emeryturę. Jej miejsce przejmie Paweł Blady, wieloletni i doświadczony pracownik inspektoratu. Paweł Blady, również dziś, otrzymał powołanie od Prezydenta Suwałk na nowe stanowisko.

- Była Pani osobą, która w swojej pracy, najpierw patrzyła na czynnik ludzki, a dopiero potem na urzędnicze paragrafy – mówił w trakcie pożegnania Lucyny Bubrowskiej Czesław Renkiewicz – Dziękuję Pani za wieloletnią i bardzo dobrą współpracę.

Paweł Blady, który przejmie stanowisko Lucyny Bubrowskiej, od 10 lat pracuje w suwalskim Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego. Dziś z rąk Prezydenta Renkiewicza otrzymał nominację na stanowisko szefa tej instytucji.

W spotkaniu wziął udział również Jakub Grzegorczyk, Podlaski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego.